anunt_angajare-2
  • mai 18, 2021 6:33 am
  • Năvodari, CONSTANȚA

Angajez cameriste!!!
Descrierea postului:

  • efectuarea curateniei la plecarea oaspetilor sau in timpul sederii acestora, respectand procedurile si fluxul de lucru.

  • inlocuirea lenjeriei de pat si a prosoapelor si completarea consumabilelor.

  • mentinerea ordinii si a curateniei in spatiul de depozitare a lenjeriei, prosoapelor si produselor de curatenie si consumabile.

  • Curatarea zonele publice incluzind etaje, Recepție , coridoare.

  • notificarea superiorului cu privire la distrugeri sau obiecte lipsa din incinta spatilor de cazare.

 Cerintele postului:

  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj

  • Aspect curat/îngrijit

  • Persoana responsabila și serioasă.

 Program de lucru full-time.

Se ofera:

  • Salariu: 2000-2500 lei pe luna
  • 1 masa pe zi
  • Decontare transport.

Ne plac oameni serioși și pozitivi,te asteptam sa ni te alaturi!

  • Ne puteti contacta telefonic la numărul de tel: 0726390509.

  • Te asteptam cu drag!

Lasă un comentariu

Open chat
Cu ce pot să te ajut ?